Twój ogród graniczy z ruchliwą ulicą, a może… ze wścibskim sąsiadem? Majówka tuż tuż, dlatego odseparuj się od zgiełku i zapewnij sobie chwilę prywatności pośród natury – zobacz najlepsze sposoby, by tego dokonać.

schio cassa alta teraplast 01 Nie musisz od razu całkowicie oddzielać się od świata – ażurowa dekoracja Casetta Separetor to sposób na to, by pozostać w kontakcie z otoczeniem… a jednocześnie nieco się skryć. Gdy z donicy wyrośnie pnącze, szybko zakryje ono stelaż, a cała kompozycja stanie się przesłoną rodem z tajemniczego ogrodu…
separetor teracrea 01
separetor teracrea 02 Warto zadbać o to, by ogrodowa przesłona była na tle mobilna, by w każdej chwili móc dowolnie zmieniać jej ustawienie. Lekkie donice z polietylenu od Elho doskonale spełniają ten warunek – gdy zacznie dokuczać Ci zgiełk z innej strony… po prostu przestaw pojemniki.
soft brick divider elho A może jednak od razu stworzyć zielony parawan od sufitu aż do podłogi? Obsadź Treille pnącymi, bujnymi gatunkami, które szybko wespną się po estetycznym stelażu.
treille teracrea 01 Wolisz samodzielnie zdecydować o tym, jaki kształt będzie mieć zielona przesłona w Twoim ogrodzie? Donica modułowa Tuttisuperterra otwiera przed Tobą nieskończone możliwości. Ustaw pojemniki jak tylko zechcesz. Uwaga, to propozycja nie tylko dla fanów Jengi!
tuttisuperterra teracrea 01
tuttisuperterra teracrea 02

Foto: makeithome.pl


Comments

comments