…gdy wyjedziesz nad wodę. Jak w upalne dni pielęgnować kwiaty bez potrzeby poświęcania im dużej ilości czasu? To proste – donice  wyposażone w system nawadniania wyręczą Cię i nie pozwolą uschnąć Twoim roślinom.

Brussels Diamond High 40 All in 1

Każdy zapominalski wie, jakie to uczucie, gdy odkryje, że zapomniał podlać kwiaty więcej niż jeden raz… Właśnie dlatego, aby zapobiec takim sytuacjom holenderska marka Elho stworzyła system nawadniania, dzięki którym nawadnianie staje się automatyczne – dokładnie wtedy, gdy Twój ukochany storczyk tego potrzebuje.

Brussels Diamond Round 40 All in 1

Donice z linii Milano Diamond i Brussels Diamond to idealne pojemniki dla osób, które chcą zadbać o swoje rośliny, ale i mieć elegancki element dekoracyjny. Wybierz swój model w ulubionym kolorze. Wytrzymałość na uszkodzenia oraz wysoka odporność na temperatury sprawia, że taki pojemnik sprawdzi się zarówno we wnętrzach jak i na zewnątrz budynków.

Brussels Diamond High 40 All in 1

Ogromną zaletą donicy z systemem nawadniającym jest rzadkość podlewania. Wystarczy, że raz na jakiś czas uzupełnisz zbiornik wody. Dzięki temu nie musisz prosić rodziny ani sąsiadów o podlewanie kwiatów, kiedy Ty cieszysz się wakacyjnym wyjazdem. Wygodne, prawda?

Brussels Diamond High

System nawadniania


Comments

comments