Wielkość ma znaczenie, a duży może więcej – wiadomo to nie od dziś. Ta zasada sprawdza się również w kwestii aranżacji domu. Bujna roślinność wymaga specjalnej oprawy…

Donica Brussels Diamond High Elho

Duże donice ułatwiają życie. Możliwości aranżacji domu z ich zastosowaniem są niezliczone. Przede wszystkimi donice XXL są znakomitymi separatorami we wnętrzach. Chcesz stworzyć swoją przestrzeń, wydzielając kąt w salonie? Oto rozwiązanie.
donica Ball Elho

Wbrew pozorom duża donica wcale nie jest dużym kłopotem. Zastosowany polietylen w donicach marek Elho i Teraplast sprawia, że są lekkie i łatwe w ustawianiu. Niektóre modele są dostępne z systemem mobilnym, dzięki czemu donice możesz przesuwać do woli.

donica Ciotola Teraplast

Donice z polietylenu są wytrzymałe na warunki atmosferyczne i zmiany temperatury. Planując wiosenną aranżację ogrodu, pamiętaj o uwzględnieniu ich w swoich projektach.

donica Ribeira Teraplast

Szyk i elegancja w wersji maxi to gwarancja ogromnego sukcesu. Duże donice to nie tylko dodatki do domu. Prowadzisz restaurację, hotel albo biuro? Zainwestuj w estetyczną oprawę kwiatów, a obecność roślin korzystnie wpłynie na Twoich gości.

donica Ricola Nuno'ni
ddonica Square Divider Elho
donica Treille Teracrea


Comments

comments