Lany poniedziałek tylko raz w roku? Nie dla roślin! Jeśli chcesz mieć pewność, że Twoje kwiaty będą zdrowe i w dobrej kondycji, zadbaj o ich prawidłową gospodarkę wodną dzięki kilku gadżetom od Teracrei.


ReLeaf Teracrea

Na blogu już kilkukrotnie poruszaliśmy temat prawidłowego podlewania roślin, jednak nie opisywaliśmy jeszcze akcesoriów, które przygotowała Teracrea. Ta włoska marka od kilkudziesięciu lat zajmuje się tworzeniem donic i gadżetów usprawniających uprawę roślin. Poznajcie liście ReLeaf i wieszak ReCover.

ReLeaf Teracrea

ReCover został zaprojektowany na wzór liścia. Specjalnie wyprofilowane blaszka i ogonek pozwalają na dostarczanie wody deszczowej prosto do gleby, w której znajduje się roślina. To rozwiązanie doskonale sprawdza się w przypadku obsadzonych donic ogrodowych.

ReLeaf Teracrea

Ten niezwykły zbieracz wody dostępny w trzech żywych kolorach został wykonany z lekkiego aluminium, dlatego z łatwością wbijesz go w grunt i wyciągniesz. Koniec z podlewaniem kwiatów w ogrodzie!
ReLeaf Teracrea

Propozycją dla domu jest wieszak ReCover. Nie tylko wysuszysz na nim odzież wierzchnią czy parasol, ale i… podlejesz kwiaty! Wystarczy, że wbijesz go w obsadzoną donicę, a woda deszczowa skapnie prosto do kwiatów. Sprytne, prawda? Takie gadżety są niesamowicie przydatne, gdy wiosenna aura przypomina jesienną słotę.

ReCover Teracrea
ReCover Teracrea


Comments

comments