Zbliżają się długie, ciepłe wieczory pod chmurką. Jak nadać tarasowi baśniowej aury? Odpowiednio dobrane oświetlenie czyni prawdziwe cuda!

Gdy opracujemy już całą roślinną kompozycję tarasu i balkonu, a stoliki i fotele dopasujemy do całości, warto pomyśleć o ciekawym oświetleniu przestrzeni, w której z przyjemnością będziemy spędzać wiosenno-letnie wieczory.

Wybór jest ogromny – na rynku znajdziemy lampy stojące i wiszące, drobne lampeczki, duże lampiony, latarnie solarne, lekkie świecące kule, a nawet oświetlenie w stylu retro znane z amerykańskich scen potańcówek na „dechach” – można więc wyczarować prawdziwie bajkowy krajobraz.

Ważnym aspektem przy wyborze lampy jest informacja, czy może ona służyć za ozdobę również na zewnątrz. A gdyby tak lampa była jednocześnie stolikiem lub fotelem? To możliwe! Bezprzewodowa lampa Cubrick posłuży jako stolik, i to wielokolorowy – oświetleniem można sterować za pomocą pilota, wybrać intensywność barw i jeden z kilku kolorów: od pasteli po bardziej energetyczne odcienie. Lampa będzie świecić bez przerwy 12 godzin.

Ciekawie prezentują się też lampy w kształcie jaja, stożka lub kuli, a ich kolory również można dowolnie programować.

Lampy SLIDE

Jeśli chcesz nadać wnętrzu prawdziwie leśnego klimatu, w kolekcji znajdziesz lampy-sowy, lampy-zające i lampy-choinki – to pomysł na niebanalny prezent i niepowtarzalną dekorację.

Są też rozwiązania, które łączą dwa w jednym, czyli pojemnik na rośliny z nowoczesnym designem – podświetlane donice! Podświetlane donice wykonane są z polietylenu, bardzo odpornego tworzywa, które przetrwa bez żadnych uszkodzeń długie lata.

Zapisz

Zapisz

Zapisz


Comments

comments