Święta Bożego Narodzenia już dokładnie za miesiąc. Oprócz listy składników na świąteczne posiłki przygotuj już lepiej listę prezentów dla najbliższych. Dlaczego teraz? Bo w sklepie makeithome.pl przygotowaliśmy specjalną kategorię propozycjami upominków.

lightree slide

Dzisiaj ruszyliśmy z kategorią Make It Christmas. To zbiór lamp, dodatków do domu i choinek, które doskonale sprawdzą się w postaci prezentów świątecznych. Są nie tylko ładne, ale i praktyczne, czyli definicję upominku idealnego spełniają w 100%!

brussels herbs duo elho

W kategorii „Lampy” zebraliśmy najciekawsze dekoracje od nuno’ni i SLIDE. To przede wszystkim lampy-sześciany, które mogą zarazem być siedziskiem, a przewiązane kokardą doskonale sprawdzą się jako ozdoby przypominające prezenty oraz świetliste kule. Dla najmłodszych proponujemy urocze lampki w kształcie misia Pure lub sowy Bubo.

cubrick nunoni

Nie ma świąt bez choinki! Co roku pojawia się dylemat – sztuczna czy naturalna? Cóż, obie mają swoje wady i zalety, ale… mam trzecie rozwiązanie. Świecące choinki od nuno’ni i Kevin to najlepsza alternatywa dla osób, które oczekują od świątecznych dekoracji czegoś więcej. Te lekkie choinki zostały stworzone z polietylenu, dzięki czemu z łatwością można zmieniać ich położenie. Co więcej, można je łatwo ozdobić kolorowymi naklejkami, a podświetlenie zmieniać za pomocą pilota.
kevin nunoni

Trzecią i ostatnią propozycją jest dział „dodatki„. To tutaj znajdują się akcesoria ułatwiające życie. To głównie polietylenowe torby, miski i doniczki w pastelowych kolorach, które skutecznie wprowadzą wiosnę do każdego wnętrza. To również nasze najchętniej wybierane przez klientów gadżety – niezbity dowód ich jakości.

lizzy bag elho

Ani się obejrzysz, a już będzie Gwiazdka. Nie daj się zaskoczyć i już dziś zacznij tworzyć listę prezentów! Zajrzyj na www.makeithome.pl.
sirio slide


Comments

comments