Zabawa kolorami to fantastyczna zabawa. Mimo że tak popularny styl skandynawski stawia na dominację bieli, czerni i drobne akcenty kolorystyczne, wprowadzenie do wnętrz żółci i pomarańczy będzie strzałem w dziesiątkę.

blos slide

Designerskie meble włoskiej marki SLIDE w kilka chwil odmienią Twój dom. Każdy z nich został stworzony przez cenionego projektanta – przykładem jest choćby fotel Blos, który wyszedł z pod ręki Karima Rashida, legendy świata designu. Jednym z ich największych atutów jest mnogość kolorów, dlatego tak łatwo dopasujesz je do swojego ulubionego stylu.

bubo slide

Kolekcja mebli SLIDE składa się przede wszystkim z lamp, stolików i siedzisk. Może je dowolnie łączyć, tworząc tym samym oryginalne kompozycje. Jednak ich wspólnym mianownikiem zawsze pozostanie wysoka jakość wykonania oraz polietylen – materiał, który gwarantuje ich odporność na warunki atmosferyczne i uszkodzenia.

koncord slide

Aranżacja wnętrza bazująca na tych włoskich dekoracjach będzie ponadczasowa i stylowa. W związku z nadchodzącą wiosną postaw na elementy w żywych, energicznych kolorach, a podkreślisz słoneczną aurę panującą za oknem… Poza tym, każdy fan designu powinien mieć w swoim domu włoskie projekty!

lazy bones slide
low lita slide
pure slide
q4 slide
toy slide
twist slide
angolo retto slide


Comments

comments