powrót do szkoły

Jak bezboleśnie wrócić do szkoły?

Tagi:
Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /wp-content/themes/generatepress/content-single.php on line 23

Sierpień 25, 2014


Wbrew pozorom ostatni dni wakacje nie muszą być smutne, ale może przysporzyć sporo radości. Powrót do szkoły daje niesamowite pole do popisu dla wyobraźni i kreatywności zarówno dzieci, jaki dorosłych. Kolorowe zeszyty, nowe piórniki to podstawa. A co z wyposażeniem pokoju?


powrót do szkoły

Urocza lampka Pure włoskiej marki SLIDE zdobywa małe i duże serca od pierwszego włączenia. Ciepłe światło rozświetla pomieszczenie i wprowadza spokojny klimat, który jest bardzo istotny dla ucznia. Swoim wyglądem Pure przypomina postać z gry, dlatego jest doskonałym dodatkiem w pokoju fana świata wirtualnego. Odporny materiał sprawia, że ten świecący stwór może stać się „płótnem” dla młodego artysty. Alternatywą dla Pure są sowa Bubo i pingwin Koko, dostępne również w wersji mini.

sirio

Dla tych, co wolą kosmiczne podboje zamiast zwierząt, ciekawą propozycją będzie Sirio – lampa i siedzisko w jednym. Ta sześcioramienna gwiazda jest odporna na pęknięcia, złamania i stłuczenia, dlatego można śmiało postawić ją (lub powiesić) w pokoju małego odkrywcy.

miska jill

Masz dość nieporządku w pokoju? Wykorzystaj miski Jill holenderskiej marki Elho do segregacji rzeczy, a Twój problem sam się rozwiąże. Możesz w nim trzymać nie tylko buty. Sprawdzi się jako miejsce na kosmetyki, przedmioty do malowania czy zabawki. Te pojemne miski są wygodne i ekologiczne.

donica junior

Wprowadź zieleń do pokoju ucznia. Pamiętaj, że rośliny mają zbawienny wpływ na człowieka, podnoszą jakość powietrza, a zielony kolor uspakaja oczy. Same plusy, prawda? Zadbaj o to, aby donica nie była nudna. Ciekawa forma, jak u donic Junior i Senior od Teracrei, wzbudza zainteresowanie i działa na wyobraźnię – dwie cechy ważne dla każdego młodego człowieka. Powrót do szkoły nie musi być stresujący ani smutny. Wystarczy zadbać o odpowiednie otoczenie ucznia, a 1 września stanie się początkiem nowej przygody.


Comments

comments

Dodaj komentarz

Poprzedni wpis
Poprzedni wpis
Energetyczne kawałki pobudzają do trenowania z uśmiechem na twarzy i…