Bo Mama ma styl!

Tagi: dekoracje, donice, dzień matki, pomysł na prezent,

Maj 23, 2016


To jedyna osoba, która jest jednocześnie skutecznym psychologiem, mistrzem kuchni, specjalistą do spraw rodzinnej logistyki oraz mistrzem aranżacji domowych wnętrz i komponowania schludnego wizerunku. Jesteśmy pewni, że podobnych „doświadczeń zawodowych” nie brakuje żadnej z mam, a to najlepszy powód, by szczególnie je uhonorować. Oto pomysły na prezent nie tylko od święta!

pomysły na dzień matki makeithome (1)

Miłośniczka natury

Trudno jest nam znaleźć bardziej uniwersalny pomysł na Dzień Matki niż kwiaty. Największy urok mają jednak te, które trwają latami i co sezon rozkwitają, przypominając o miłych chwilach w gronie rodziny. Nawet jeśli ta jest daleko. Warto podarować więc mamie eleganckie rośliny w równie wysublimowanej oprawie.

pomysły na dzień matki makeithome (3)

Smukłe białe donice od nuno’ni, Slide lub Elho i jasne storczyki będą ciekawą dekoracją podłogi, a mniejsze pojemniki ciekawie podkreślą domowe półki. To uniwersalny pomysł na prezent, który nie nudzi się, bo ulega stałym zmianom, a za odpowiednią opiekę odwdzięcza się pięknem natury.

donica Brussels Diamond Round Elho

Mama jest królową!

Nieco bardziej ekscentryczny, ale równie dobry pomysł na Dzień Matki podsuwa włoska marka Slide. Pozornie zwyczajne, jednak zaprojektowane w inspiracji wysublimowanym barokiem, meble z kolekcji Design Of Love sprawią, że każda mama zasiądzie na należnym sobie miejscu – tronie królowej!

pomysły na dzień matki makeithome (2)

Co ważne, te nowoczesne meble wykonano z ekologicznego polietylenu, który można z powodzeniem zastosować również na otwartych przestrzeniach. Czy to nie doskonały pomysł na majowego grilla?

Mama łączy rodzinę

Nowoczesna mama, która ceni funkcjonalne i ciekawe rozwiązania, pokocha lampy od nuno’ni. Źródło światła (i to w dowolnym kolorze!), oryginalna samodzielna dekoracja nawet bez prądu, a do tego łatwa w obsłudze, lekka i mobilna – to sprawdzony prezent dla mamy, jak i całej dla całej familii. Moon świetnie sprawdza się podczas rodzinnych spotkań – zaskoczenie każdego z gości gwarantowane!

Moon Nuno'ni

Mistrzyni kuchni

Podobno to mężczyźni są najlepszymi kucharzami, jednak poza nimi istnieje jeszcze wyższa kategoria – „Mamy”. To właśnie one szykują potrawy, które budują nasze poczucie smaku już od dziecka, a za którymi tęsknimy poza rodzinnym domem. O niepowtarzalnym aromacie domowych smakołyków decydują również przyprawy (których bukiet tylko Mama umie tak doskonale skomponować).  Warto docenić te zdolności i podarować funkcjonalne, kolorowe doniczki na zioła Brussels Herbs od Elho – dołączone do nich poręczne nożyce sprawią, że dozowanie ziół stanie się banalnie łatwe.

doniczka Brussels Herbs Elho

Ikona stylu

Każda kobieta ceni eleganckie dodatki, a te drobiazgi które dają więcej możliwości niż zwykłe odpowiedniki, zyskują najwięcej zwolenniczek. Ekologiczna, poręczna, modna, a przede wszystkim funkcjonalna torba Lizzy od Elho usprawni organizację domowego życia i podkreśli elegancki styl, dlatego szczególnie polecamy ją jako pomysł na Dzień Matki. Bogata gama kolorów torby sprawi, że każda Mama znajdzie coś specjalnie dla siebie, a legendarna wręcz wytrzymałość polietylenu, z którego wykonano Lizzy, ułatwi codzienne życie. Trudno o lepszą przyjaciółkę dla Mamy!

lizzy bag elho

Źródło: www.makeithome.pl

 


Comments

comments

Dodaj komentarz

Poprzedni wpis
Poprzedni wpis
Malowanie donic, poszukiwanie neonu, metamorfoza podwórek, projekcje filmów, pokazy, imprezy,…