Trochę błękitu, nieco zieleni, szczypta szarości – kolor szmaragdowy jest trudny do zdefiniowania. My wiemy jedno: świetnie prezentuje się we wnętrzach, zarówno na ścianach, jak i w roli barwnych plam na dodatkach. Zobacz pięć najciekawszych miejsc dla szmaragdowego koloru:

turkus we wnętrzach makeithome.pl turkusowe dodatki (1)

Gdzie sprawdzi się szmaragdowy kolor?

1.We wnętrzach w stylu vintage – szczególnie dobrze eksponuje meble w kolorze musztardowym, żółtym i klasycznym miodowym brązie (ahhh, te meblościanki z połyskiem!). Lata 50’ i 60’ kochają szmaragd, to pewne!

turkus we wnętrzach makeithome.pl turkusowe dodatki (6) 2. We wnętrzach w stylu boho – trochę hippisowskiego luzu, nieco etnicznych naleciałości, dużo lat 60’ – szmaragdowe ściany robią świetny efekt.

turkus we wnętrzach makeithome.pl turkusowe dodatki (4)

3. W łazienkach w egzotycznym stylu – przypomnij sobie zamorskie wakacje podczas porannego prysznica.

turkus we wnętrzach makeithome.pl turkusowe dodatki (2) 4. W loftach – te wnętrza są na tyle pokaźne, że nie musisz się ograniczać – nawet cała ściana w mocnym, szmaragdowym kolorze nie jest w stanie optycznie go pomniejszyć.

turkus we wnętrzach makeithome.pl turkusowe dodatki (7) 5. W nowoczesnych wnętrzach zdominowanych przez biel. Do najjaśniejszej barwy pasuje każdy odcień. To proste.

turkus we wnętrzach makeithome.pl turkusowe dodatki (11)

źródło: www.makeithome.pl


Comments

comments